3D Akustik Duvar Paneli

3D Akustik Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı akustik paneller farklı renk, şekil ve model seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Akustik kumaş kaplı panel akustik mekanlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerden biri olarak tercih edilmektedir. Oldukça dayanıklı olan ürünümüzün renginde solma ya da aşınma olmamaktadır. Sıcağa ve neme dayanıklı özelliği ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Ses önleyiciliği yüksek bir ürün olarak ortamdaki sesi ve yankıyı emme konusunda oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Isıya dayanıklı oluşu da yangın tehlikelerinde önleyici bir özellik olarak ürüne kalite katmaktadır. Akustik kumaş kaplı panel birçok şekilde oluşturulabilmekte olup farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Kullanıldığı ortamda şık ve farklı bir hava katarak, akustik yalıtım sağlamaktadır. Oldukça kaliteli ve dayanıklı bir kumaş ile kaplanan paneller, 20 mm ila 40 mm kalınlığa sahiptir. Stüdyolar, sinema salonları, ev sinema odası gibi birçok alanda kullanılabilmekte olup istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Panellerin yüzeylerinden sınırsız renk ve yüzey doku seçeneği sunarak, dilediğiniz şekilde teslimat yapabilmekteyiz.

Kumaş kaplı duvar paneli ön yüzeyinde darbeye dayanıklı akustik ses emici kumaş ile kaplanır ve panellerin iç malzemesi cam yünüdür. Arka yüzeyinde de cam tülü kaplanmaktadır. Akustik ses yalıtımı ve dekoratif olmasını sağlamak amacıyla daha çok duvarda kullanılır ancak tavanda da uygulaması yapılabilir.Özel üretim yapılabilir ancak genel olarak ebatlar standarttır. Ölçülere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kalınlık ses emilimde çok fark etmez ama kalın olan incesine göre daha etkilidir. İsterseniz farklı kalınlıklarla değişik tasarımlar elde edebilirsiniz.