Ofis Akustiği

Ofis Akustiği

Ofis akustiği tüm işyerlerinde kullanılmalıdır. Dışarıdan gelen gürültüler ya da duvar arkasında birden çok sesin birbirine karışması iş hayatında kişileri olumsuz yönde etkilemektedir. Düşük performansa yol açan gürültünün insan üzerinde etkisi ile oldukça fazladır.

Esnek çalışma alanlarına sahip olan ofisler tasarımsal olarak firmanın imajını sergilemektedir. Ancak verimli bir çalışma ortamı yaratabilmek için, özellikle aktif insan bulunulan ofislerin ses yalıtım uygulaması yaptırması gereklidir. Akustik kumaş kaplı paneller, Akustik ara bölücü paneller, Akustik kumaş kaplı tavan panelleri ofisler için ideal ses yalıtım ürünlerindendir. Ofisin konumu ve ses giriş çıkışları göz önünde bulundurularak dizayn edilecek yalıtım ürünleri ile seslerin birbirlerine karışmaması sağlanır ve daha verimli bir iş ortamı koşulu oluşturulur.

Akustik paravan ile masalar arası bölme oluşturulurken, masa seperatörü, yüzer tavan paneli, kauçuk tabanlı akustik halı, akustik baffle gibi seçenekler ile de ofisiniz de sessiz bir ortam oluşturabilirsiniz. Fonksiyonel ürünler ile ofis ses yalıtım işlemini gerçekleştirerek çalışanlarınıza da uygun koşullar sunabilirsiniz.