Cafe & Restaurant Ses İzolasyonu

Cafe & Restaurant Ses Yalıtımı

Bu tarz yemekli yemeksiz toplantıların yapıldığı yerlede yapılmakta olan ses yalıtım uygulamaları, Restorant ses yalıtım uygulamalarında müşterilerin arka planından fısıltı şeklinde fakat gerekli kalitede verilmesi, hem rahatsızlığı önlemek için, hemde iş yeri kalitesinin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır.

Restaurant ve cafelerde ses yalıtımı yapılması gerekir. Cafe ve restaurantlarınızın keşfi uzman keşif personellerimiz tarafından sağlanır ve size en uygun ses yalıtım malzemesi önerilir. Doğru ses yalıtım malzemesi kullanmak her zaman daha profesyonel çözümler doğurur. Cafe ve restaurantlarda tavan, duvar ve zemine süngerpan, bariyerli süngerpan, bariyerli akustik sünger kullanabilirsiniz. Zemin için titreşim emici kauçuk levha mantarlı kauçuk kullanabilirsiniz. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standarlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır.

Restaurant akustik ses yalıtımı uygulamalarımız ile amaçladığımız; mutfak ve işletme yönetimine ait bölmelerden müşteriye açık olan bölgelere sesin karışmaması ve iç ses kontrolü sağlayarak dışarıdan gelen seslerin de engelenmesidir. Uygulamalarımız öncesinde ses yalıtım mühendislerimiz ve uygulama ekibimiz ile mekanınız da keşif yapıyor ve sorununuzu ,sorunun çözümünü için kullanmamız gereken malzemelerimizi belirliyor ve bir ses yalıtım planı çıkartıyoruz.Planımızı çıkartır iken mekanın bulunduğu çevre koşullarını,mekanın teknik özelliklerini ve ortamda ki sesin frekansını baz alıyoruz.